CIH05T47NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH05T47NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 47NH 200MA 1.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH05T47NJNC SAMSUNG
    CIH05T47NJNC SAMSUNG
    CIH05T47NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH05T47NJNC is described as FIXED IND 47NH 200MA 1.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE