CIH05T33NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH05T33NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 33NH 250MA 1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH05T33NJNC SAMSUNG
    CIH05T33NJNC SAMSUNG
    CIH05T33NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH05T33NJNC is described as FIXED IND 33NH 250MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE