CIH05Q91NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH05Q91NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXD IND 91NH 200MA 1.32OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH05Q91NJNC SAMSUNG
    CIH05Q91NJNC SAMSUNG
    CIH05Q91NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH05Q91NJNC is described as FIXD IND 91NH 200MA 1.32OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK