CIH05Q82NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH05Q82NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXD IND 82NH 200MA 1.2OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH05Q82NJNC SAMSUNG
    CIH05Q82NJNC SAMSUNG
    CIH05Q82NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH05Q82NJNC is described as FIXD IND 82NH 200MA 1.2OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"