CIH05Q68NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH05Q68NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXD IND 68NH 200MA 920MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH05Q68NJNC SAMSUNG
    CIH05Q68NJNC SAMSUNG
    CIH05Q68NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH05Q68NJNC is described as FIXD IND 68NH 200MA 920MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH