CIH05Q47NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH05Q47NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXD IND 47NH 250MA 780MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH05Q47NJNC SAMSUNG
    CIH05Q47NJNC SAMSUNG
    CIH05Q47NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH05Q47NJNC is described as FIXD IND 47NH 250MA 780MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"