CIH05Q18NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH05Q18NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 18NH 350MA 420MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH05Q18NJNC SAMSUNG
    CIH05Q18NJNC SAMSUNG
    CIH05Q18NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH05Q18NJNC is described as FIXED IND 18NH 350MA 420MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V