CIH05Q12NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH05Q12NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 12NH 400MA 300MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH05Q12NJNC SAMSUNG
    CIH05Q12NJNC SAMSUNG
    CIH05Q12NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH05Q12NJNC is described as FIXED IND 12NH 400MA 300MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    View
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"