CIH05Q10NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH05Q10NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 10NH 500MA 280MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH05Q10NJNC SAMSUNG
    CIH05Q10NJNC SAMSUNG
    CIH05Q10NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH05Q10NJNC is described as FIXED IND 10NH 500MA 280MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT