CIH03TR10JNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH03TR10JNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 100NH 50MA 4.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH03TR10JNC SAMSUNG
    CIH03TR10JNC SAMSUNG
    CIH03TR10JNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH03TR10JNC is described as FIXED IND 100NH 50MA 4.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL