CIH03T82NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH03T82NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 82NH 50MA 4 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH03T82NJNC SAMSUNG
    CIH03T82NJNC SAMSUNG
    CIH03T82NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH03T82NJNC is described as FIXED IND 82NH 50MA 4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE