CIH03T68NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH03T68NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 68NH 50MA 3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH03T68NJNC SAMSUNG
    CIH03T68NJNC SAMSUNG
    CIH03T68NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH03T68NJNC is described as FIXED IND 68NH 50MA 3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE