CIH03T24NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH03T24NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 24NH 100MA 1.6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH03T24NJNC SAMSUNG
    CIH03T24NJNC SAMSUNG
    CIH03T24NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH03T24NJNC is described as FIXED IND 24NH 100MA 1.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V