CIH03Q82NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH03Q82NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 82NH 100MA 3.8OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH03Q82NJNC SAMSUNG
    CIH03Q82NJNC SAMSUNG
    CIH03Q82NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH03Q82NJNC is described as FIXED IND 82NH 100MA 3.8OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE