CIH03Q47NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH03Q47NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 47NH 120MA 2.6OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH03Q47NJNC SAMSUNG
    CIH03Q47NJNC SAMSUNG
    CIH03Q47NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH03Q47NJNC is described as FIXED IND 47NH 120MA 2.6OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE