CIH03Q39NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH03Q39NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 39NH 130MA 2.1OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH03Q39NJNC SAMSUNG
    CIH03Q39NJNC SAMSUNG
    CIH03Q39NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH03Q39NJNC is described as FIXED IND 39NH 130MA 2.1OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM