CIH03Q22NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH03Q22NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 22NH 130MA 1.29 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH03Q22NJNC SAMSUNG
    CIH03Q22NJNC SAMSUNG
    CIH03Q22NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH03Q22NJNC is described as FIXED IND 22NH 130MA 1.29 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM