CIH03Q12NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH03Q12NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 12NH 160MA 850MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH03Q12NJNC SAMSUNG
    CIH03Q12NJNC SAMSUNG
    CIH03Q12NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH03Q12NJNC is described as FIXED IND 12NH 160MA 850MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS