CIH02T18NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH02T18NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 18NH 140MA 2.8OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH02T18NJNC SAMSUNG
    CIH02T18NJNC SAMSUNG
    CIH02T18NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH02T18NJNC is described as FIXED IND 18NH 140MA 2.8OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    View
    Memory Protection Devices
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB