CIH02T15NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH02T15NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 15NH 140MA 2.6OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH02T15NJNC SAMSUNG
    CIH02T15NJNC SAMSUNG
    CIH02T15NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH02T15NJNC is described as FIXED IND 15NH 140MA 2.6OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.