CIH02T10NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH02T10NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 10NH 140MA 2.1OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH02T10NJNC SAMSUNG
    CIH02T10NJNC SAMSUNG
    CIH02T10NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH02T10NJNC is described as FIXED IND 10NH 140MA 2.1OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A