CIGW201610GM4R7SLE SAMSUNG
  • Part Number: CIGW201610GM4R7SLE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 4.7UH SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIGW201610GM4R7SLE SAMSUNG
    CIGW201610GM4R7SLE SAMSUNG
    CIGW201610GM4R7SLE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIGW201610GM4R7SLE is described as FIXED IND 4.7UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE