CIGW201610GL1R0MLE SAMSUNG
  • Part Number: CIGW201610GL1R0MLE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 1UH 3.4A 49MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIGW201610GL1R0MLE SAMSUNG
    CIGW201610GL1R0MLE SAMSUNG
    CIGW201610GL1R0MLE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIGW201610GL1R0MLE is described as FIXED IND 1UH 3.4A 49MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH