CIGT252010LM2R2SNE SAMSUNG
  • Part Number: CIGT252010LM2R2SNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 2.2UH SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIGT252010LM2R2SNE SAMSUNG
    CIGT252010LM2R2SNE SAMSUNG
    CIGT252010LM2R2SNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIGT252010LM2R2SNE is described as FIXED IND 2.2UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK