CIGT201610UM2R2MNE SAMSUNG
  • Part Number: CIGT201610UM2R2MNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.7A 154MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIGT201610UM2R2MNE SAMSUNG
    CIGT201610UM2R2MNE SAMSUNG
    CIGT201610UM2R2MNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIGT201610UM2R2MNE is described as FIXED IND 2.2UH 1.7A 154MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    View
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA