CIGT201610UM1R0MNE SAMSUNG
  • Part Number: CIGT201610UM1R0MNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 1UH 3.1A 57MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIGT201610UM1R0MNE SAMSUNG
    CIGT201610UM1R0MNE SAMSUNG
    CIGT201610UM1R0MNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIGT201610UM1R0MNE is described as FIXED IND 1UH 3.1A 57MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK