CIGT201610UH2R2MUE SAMSUNG
  • Part Number: CIGT201610UH2R2MUE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2.2A 130MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIGT201610UH2R2MUE SAMSUNG
    CIGT201610UH2R2MUE SAMSUNG
    CIGT201610UH2R2MUE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIGT201610UH2R2MUE is described as FIXED IND 2.2UH 2.2A 130MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK