CIGT201610UH2R2MNE SAMSUNG
  • Part Number: CIGT201610UH2R2MNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2.2A 130MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIGT201610UH2R2MNE SAMSUNG
    CIGT201610UH2R2MNE SAMSUNG
    CIGT201610UH2R2MNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIGT201610UH2R2MNE is described as FIXED IND 2.2UH 2.2A 130MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH