CIGT201608EM2R2MNE SAMSUNG
  • Part Number: CIGT201608EM2R2MNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2.4A 110MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIGT201608EM2R2MNE SAMSUNG
    CIGT201608EM2R2MNE SAMSUNG
    CIGT201608EM2R2MNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIGT201608EM2R2MNE is described as FIXED IND 2.2UH 2.4A 110MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE