CIGT201208EM1R0MNE SAMSUNG
  • Part Number: CIGT201208EM1R0MNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 1UH 2.9A 60MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIGT201208EM1R0MNE SAMSUNG
    CIGT201208EM1R0MNE SAMSUNG
    CIGT201208EM1R0MNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIGT201208EM1R0MNE is described as FIXED IND 1UH 2.9A 60MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT