CIGT201208EH1R0MNE SAMSUNG
  • Part Number: CIGT201208EH1R0MNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 1UH 3.1A 55MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIGT201208EH1R0MNE SAMSUNG
    CIGT201208EH1R0MNE SAMSUNG
    CIGT201208EH1R0MNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIGT201208EH1R0MNE is described as FIXED IND 1UH 3.1A 55MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE