CIG22H3R3MNE SAMSUNG
  • Part Number: CIG22H3R3MNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1A 133 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIG22H3R3MNE SAMSUNG
    CIG22H3R3MNE SAMSUNG
    CIG22H3R3MNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIG22H3R3MNE is described as FIXED IND 3.3UH 1A 133 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM