CIG22H3R3MAE SAMSUNG
  • Part Number: CIG22H3R3MAE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.1A 138 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIG22H3R3MAE SAMSUNG
    CIG22H3R3MAE SAMSUNG
    CIG22H3R3MAE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIG22H3R3MAE is described as FIXED IND 3.3UH 1.1A 138 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.