CIG22E1R0MAE SAMSUNG
  • Part Number: CIG22E1R0MAE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 1UH 1.9A 90 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIG22E1R0MAE SAMSUNG
    CIG22E1R0MAE SAMSUNG
    CIG22E1R0MAE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIG22E1R0MAE is described as FIXED IND 1UH 1.9A 90 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.