CIG22B4R7MAE SAMSUNG
  • Part Number: CIG22B4R7MAE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 4.7UH 800MA 280 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIG22B4R7MAE SAMSUNG
    CIG22B4R7MAE SAMSUNG
    CIG22B4R7MAE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIG22B4R7MAE is described as FIXED IND 4.7UH 800MA 280 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V