CIG22B3R3MAE SAMSUNG
  • Part Number: CIG22B3R3MAE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1A 220 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIG22B3R3MAE SAMSUNG
    CIG22B3R3MAE SAMSUNG
    CIG22B3R3MAE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIG22B3R3MAE is described as FIXED IND 3.3UH 1A 220 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE