CIG22B2R2MAE SAMSUNG
  • Part Number: CIG22B2R2MAE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.1A 190 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIG22B2R2MAE SAMSUNG
    CIG22B2R2MAE SAMSUNG
    CIG22B2R2MAE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIG22B2R2MAE is described as FIXED IND 2.2UH 1.1A 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE