CIG21W3R3MNE SAMSUNG
  • Part Number: CIG21W3R3MNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 3.3UH 730MA 250 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIG21W3R3MNE SAMSUNG
    CIG21W3R3MNE SAMSUNG
    CIG21W3R3MNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIG21W3R3MNE is described as FIXED IND 3.3UH 730MA 250 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A