CIG21W1R5MNE SAMSUNG
  • Part Number: CIG21W1R5MNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 1.5UH 960MA 150 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIG21W1R5MNE SAMSUNG
    CIG21W1R5MNE SAMSUNG
    CIG21W1R5MNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIG21W1R5MNE is described as FIXED IND 1.5UH 960MA 150 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH