CIG21W1R0MNE SAMSUNG
  • Part Number: CIG21W1R0MNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 1UH 1.05A 133 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIG21W1R0MNE SAMSUNG
    CIG21W1R0MNE SAMSUNG
    CIG21W1R0MNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIG21W1R0MNE is described as FIXED IND 1UH 1.05A 133 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN