63YXG1200MEFC16X40 Rubycon
  • Part Number: 63YXG1200MEFC16X40
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 448
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"