63MXG3300MEFCSN25X30 Rubycon
  • Part Number: 63MXG3300MEFCSN25X30
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • More about 63MXG3300MEFCSN25X30 Rubycon
    63MXG3300MEFCSN25X30 Rubycon
    63MXG3300MEFCSN25X30 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 63MXG3300MEFCSN25X30 is described as CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.