63MU224MA23216 Rubycon
  • Part Number: 63MU224MA23216
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP FILM 0.22UF 20% 63VDC 1206
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK