63MU222MZ12012 Rubycon
  • Part Number: 63MU222MZ12012
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP FILM 2200PF 20% 63VDC 0805
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM