6.3ZLJ2700M10X20 Rubycon
  • Part Number: 6.3ZLJ2700M10X20
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 390
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"