6.3PK680MEFC6.3X11 Rubycon
  • Part Number: 6.3PK680MEFC6.3X11
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,389
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM