50YXG560MEFC12.5X25 Rubycon
  • Part Number: 50YXG560MEFC12.5X25
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 31
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE