50ST684MB23225 Rubycon
  • Part Number: 50ST684MB23225
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP FILM 0.68UF 20% 50VDC 1210
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 432
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"