50MU105MC14532 Rubycon
  • Part Number: 50MU105MC14532
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP FILM 1UF 20% 50VDC 1812
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"