450TXW82MEFC18X30 Rubycon
  • Part Number: 450TXW82MEFC18X30
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 200
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"